Aşk 101 İZLEYENLERİ VE SEVENLERİ BURAYA ALALIM

AŞK 101 izleyicileri selamlar , bugün sizlere sevebilceğiniz uzun soluklu olmayan tadımlık favor gençlik dizilerinden beş dizi önereceğiz . Bunlar arasından izledikleriniz kesinlikle olmuştur fakat başlamadıklarınız varsa hemen denemek isteyeceksiniz.Şimdiden iyi seyirler dilerim.

1-) Riverdale

Sıradan bir kasabada bir lise öğrencisinin ölümüyle perdenin ardında kalan tüm sırlarının çözülmesini anlatan sürükleyici gençlik dizilerinden bir tanesi olan Riverdale izlemenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz . AŞK 101 izlemiş ve beğenmiş bir dizi izleyicisiyseniz kesinlikle Riverdale’e bir göz gezdirin derim.

2-) Elite

İspanya’da özel bir okul olan Las Encinas’da okuyan öğrencilerin hayatını konu alıyor. Sınıf arkadaşlarından birinin ölümü tüm hayatlarını karmaşık hale getiriyor,Dizide çok fazla süpriz aşklar yaşanıyor ki olay örgüsünün merkezide aslında bu aşklar sayesinde ortaya çıkıyor . Kesinlikle AŞK 101 izleyen ve seven herkes Elite dizisini sevecektir keyifli seyirler.

3-) You

Kitapçı işletmecisi bir çocuğun, kitapçıya gelen kıza rastladığı an aşık oluşunu anlatan bir dizi , Bizim kanatimizce AŞK 101 seven bir izleyicinin You dizisini sevmeme ihtimali yok. Bu dizideki karakterlerin hayatlarında onları ne gibi olaylar beklediği sizi hayrete düşürecek iyi seyirler.

4 -) 13 Reasons Why

17 yaşındaki bir kızın intiharın perde arkasını konu alan bir dizi. Dizinin baş karakteri Hannah Baker ölmeden önce ardında onu intihara sürükleyen 13 kaset bırakıyor . Her bölümde bir kaset konu olarak işleniyor ve olay örgüsünün tek tek çözülüyor . Diziyi beğenenlerin sayısı bi hayli fazla olsada beğenmeyenlerde bir o kadar var ama kesinlikle göz atmanızı öneririz .

5 – The End Of The Fucking World

Konusunda karanlık ve kendi içine kapanık iki gencin zihinlerine yer veren bu dizinin ana karakterlerinden James, tam bir psikopattır ve hayatı boyunca tehlikeli işlere kalkışmıştır. Aslında yanında olan ve bütün suçları işlediği Alyssa’yı sürekli öldürmek için kafasında plan kuran James bir yerden sonra Alyssa ya gerçekten bağlanıyor . Çokta detaya inip sizleri spoiler zincirine tutmak istemeyiz ama kesinlikle izlemenizi öneririz, iyi seyirler

Bugün sizlere çok güzel beş adet gençlik dizisi önerdik şöyle bir dönüp geriye bakınca iyiki izlemişiz bu dizileri diyoruz sizlerde izledikten sonra yorumlar kısmında bizimle görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın . İyi seyirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir