BİLAL HANCI BREZİLYA’DA KLİP ÇEKTİ !

Bilal Hancı üçüncü şarkısını çıkarmaya hazırlanıyor ilk şarkısının beğenilmesi üzerine ikinci şarkısı FERİĞİM‘i çıkartan Bilal Hancı bir proje için gittikleri ve korona virüs sebebi ile ülkelerin hava sahalarını birbirlerine kapatmaları ardından Brezilya’da kafalar ekibinin diğer üyeleri Fatih Yasin ve Atakan Özyurt ile mahsur kalmıştı . Mahsur kaldıkları yerde klip çekmiş olan Bilal Hancı , Türkiye’ye döndükten sonra 14 günlük karantina süreci için bir yurtta kalıyordu ve beklenen açıklamayı yaptı . Karantinadan 1 gün sonra yeni şarkı klibinin yayınlayacağım diyen Bilal hancı sevenlerini Heyecanlandırdı !

Bilal Hancı Eser Yenenler Show’a Konuk Olmuştu

Sosyal medya fenomeni ve kafalar youtube kanalının sahiplerinden Bilal Hancı TV8 ekranlarında yayınlanan Eser Yenenler Show’a konuk oldu. Atakan Özyurt ve Fatih Yasin’le çektiği youtube videolarıyla tanınan Kafalar ekibi üyesi Bilal Hancı, şimdilerde çıkardıkları Kafalar Karışık filmiyle tanınırlığını iyice arttırıyor.

Bilal Hancı Kimdir ?

Bilal Hancı 8 Eylül 1989 senesinde doğmuştur. Bilal Hancı doğma büyüme aslen Trabzonludur. Üniversiteyi İstanbul Üniversitesin de tamamlayan Bilan Hancı, Youtuber ve şarkıcılık yapmaktadır son çıkardıkları film ile birlikte artık buraya oyunculuğu da ekleyebiliriz. Koyu bir Trabzonspor taraftarı olan Bilal bunu her defasında dile getirmektedir.Takipçileri tarafından da bu fazlasıyla bilinir.1,77 boyunda olan Bilal 76 kilodadır. Sevgilisi olmayan başarılı youtuber Bilal Hancı , Atakan Özyurt ve Fatih Yasin ile birlikte “Kafalar” kanalı üyesi olarak fenomen olmuştur . Bilal Hancı ses bakımından takipçileri tarafından çok seviliyor ve geçmişte yaptığı şarkılar da çok başarılı rakamlara ulaşmasından dolayı Bilal Hancı’nın destekleyenleri müzik kariyerinde de ondan desteğini esirgemiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir