ÇİĞDEM BATUR’UN ENES BATUR İLE EVLİMİSİNİZ SORUSUNA VERDİĞİ YANIT İLE HERKESİ ŞOK ETTİ ?

Çiğdem Batur Kimdir ?

37 yaşında başarılı kadın oyuncu Çiğdem Batur 13 Temmuzda Düzcede doğmuştur.2000’li yıllardan sonra televizyonda aktif bir kariyer sürdüren Çiğdem Batur’u Kurtlar Vadisi ve Papatyam gibi yer aldığı televizyon projelerin den dolayı bir çoğumuz tanıyoruz .

Enes Batur Kimdir ?

Enes Batur 21 yaşında youtuber ve sosyal medya fenomeni . Şuanda Türkiyenin en büyük kanalına sahip olan Enes Batur bir dönem Damla Aslanalp ile evlilik konusu ile çok büyük gündem olmuştu ve sonrasında bunun bir içerik olduğunu evlenmediğini açıkladığında çok büyük tepki çekmişti.

Enes Batur ile evli misiniz ?

Sosyal medya da oyunculuğu kadar popüler olmayan Çiğdem Batur Enes Batur ile evli misiniz ? sorusuna verdiği yanıt ile herkesi şok etti .Çok fazla gelen sorular üzerine Çiğdem Batur ” Enes Baturu tanımıyorum ” dedi . Bu kısım garip değil tabiki böyle bir şey söyleyebilir . Herkes Enes Baturu tanımak zorunda değil fakat ardından şöyle bir cümle daha kurdu ” Enes Batur yaş itibari ile kardeşim yada çocuğum olur ” dedi . Sosyal medya da bi hayli gündem olan bu olay hakkında Enes Batur her hangi bir yorum yapmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir