EKİN SOYAK’IN KANALI ÇALINDI !

Ekin Soyak’ın kanalındaki yer alan tüm içerikler silindi. Ekin Soyak YouTube kanalına erişim sağlayamıyor! Kanal adı ise Binance US olarak değiştirilen Ekin Soyak’ın kanalında bitcoin paylaşımları yapılıyor.

Yıllardır çekmiş olduğu videolarla yaptığı içeriklerle sosyal medyada fenomen olan ve Youtube’da 600 binin üzerinde abonesi bulunan Ekin Soyak adlı fenomen , Bir anda çok radikal bir karar alıp tevbe edip yaklaşık 4 aydır İslama uygun daha dinine dönük bir yaşam sürmeye çalıştığını, almış olduğu bu büyük karar sonucunda geçmişteki tüm videolarını youtube kanalından sildiğini ve artık hayatın asıl amacını bulduğunu ve dinine uygun bir hayat yaşayıp ona göre videolar çekeceğini içerikler üreteceğini belirttiği bir video yayınladı.

Nasıl başladı?
Bu işe başlaması ise Vivox Tv ‘de yayın yapması ile başlamıştır. İlk başlarda sosyal deneyler yapmıştır. Daha sonraları ise videolarının konusunu genişletmiştir. Ve telefon Şakalarına yer vermeye başlamıştır. İlk yaptığı videolarda bu tür konulara değinse de günümüzde daha çok günlük yaşantısında yaptıklarını ve yaşadıklarını sevenleri ile paylaşıyor ünlü youtuber. Soyak’ın youtube üzerindeki kanalına yaklaşık 150 bin kişi abone olmuş bugüne kadar. Yüzlerce video barındıran Youtube kanalında milyonlarca seyircisi bulunmaktadır.

Çılgınlıkları ve sonuçları
Motorlu testere ile insanları korkutmaya çalışmıştır. Soyak yurtdışında yapılan şakaların Türkiye’de yapılması ne gibi sonuçlara yol açacak merakından yola çıkmıştır. Bu tabi dayak yemesine de neden olmuştur. Bilmiyor ki Türkler şakayı sevmezler.
Ekin Soyak neler yapıyor?
Öncelerden de belli bir hayran kitlesi olan Soyak’ın Yetenek Sizsiniz programına katılması ile hayran kitlesinde artış meydana gelmiştir. Vivox TV’de de telefon şakaları videoları yayınlayan Ekin, Sosyal deneylerini de paylaştığı Youtube kanalı bulunmaktadır. Günlük paylaşımlarda bulunan youtube kanalında sevdikleri ile videoları da bulunmaktadır. Özellikle günlük hayatından paylaşımlarda bulunması samimiliğini de göstermektedir. Halen vlogger olarak iş yapmaktadır.
Yetenek Sizsiniz ve Soyak
Geçtiğimiz sene Yetenek Sizsiniz yarışma programına katılma kararı alan Soyak, isteğinin kabul edilmesi üzerine yarışma sahnesinde yerini almıştır. Bu yıl yapılan Yetenek Sizsiniz programına katıldı. Burada BeatBox performansını ve yeteneğini gözler önüne seren Ekin Soyak, jürinin seçmemesi üzerine bu hayali kısa sürdü. Jüriyi ikna edememesi onun bu yolda ilerlemesine engel olmamıştır. Her geçen gün daha komik videolara imza atmaya devam etmiştir.

1 thought on “EKİN SOYAK’IN KANALI ÇALINDI !

  1. Ben Ekin abiyi çok yakından olmasa da biraz yakından tanırım çyle instagramda gördüğünüz atıp tutanların söylediği gibi değil o atıp tutanlardan daha çok dinini yaşıyor ve samimi biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir