ENES BATURUN KUZENİ TURGUT EKİM GÖNDERME YAPTI !

Merhaba bu haberimizde ülkemizin en büyük sosyal medya fenomenlerinin başında gelen Enes Baturun kuzeni Turgut Ekimin paylaştığı fotoğrafı ele aldık . Turgut Ekim fotoğrafın altına Öyle bir açıklama yazdıki olay oldu .

Instagram’da Ruhi Çenet ile paylaştığı son gönderisinin açıklamasına GERÇEK DOST HAYIRSIZ AKRABADAN İYİDİR yazarak magazin haberlerine konu oldu.Ruhi Çenet ise 11 Mayıs tarihli gönderinin altına Kara Gün Dostu Turgut Ekim yorumunu bırakarak ikili hakkında haberler yayımlandı.

Evet on iki milyon aboneyi aşan Enes Batur ile Turgut Ekimle kuzen olduğundan çoğu kişinin haberi vardır.Youtube’da birlikte oldukları birçok video bulunuyor.

Antalya’da dünyay gelen ve halen Antalyada yaşayan Turgut Ekim youtube kanalında günlük hayattan videolar ve oyun videoları çekmektedir. Aynı zamanda Enes Batur’la akraba olan Turgut Ekim’in youtube da 1.5 milyondan fazla abonesi bulunmaktadır.

Ruhi Çenet, 20 Ekim 1990 tarihinde dünyaya geldi. Aslen Aydınlıdır.
Üniversite eğitimini Hindistan’da tamamladı.
Türkiye’ye kesin dönüş yaptıkran sonra 2011 senesinde Youtube platformu için içerik üretmeye başladı.

Bir çok kişi bu gönderide Turgut Ekim’in kuzeni Enes Batura gönderme yaptığını düşünüyor . Fakat ikilinin aile ilişkilerinin de çok sıcak olmasından ötürü bir kısımda bu tarz düşünen kitleye tepki gösteriyor.Bu konu hakkında bu yorum tarzında yorumlar da çok sık görülüyor . Onlarında savunduğu fikir ve yaptıkları yorum şu yönde ” Ya bu adamın Enes Batur’dan başka akrabaya sahip değil mi ? “

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir