Karanlıkta Yalnız İzlemenin Yürek İsteyeceği 5 Film

Korku filmi izlemeyi sevenler ve korku filmi ilk kez izleyecekler hazır olun . Beş efsane korku filmi önerimize başlıyoruz.

1-) Cinnet

Kış sezonunda kapalı olan Overlook Otelinin bakımını üstlenerek, ailesiyle otele taşınması sonucu meydana gelen paranormal, metafiziksel olayların ortaya çıkmaya başlamasını konu alan bir filmdir. Korkudan yüreğinizi ağzınıza getirebilir dikkat edin.

2-) Korku Seansı

Gerçek bir hikayeden uyarlanan “korku seansı” paranormal olayları araştıran iki kişinin dünyaya nasıl meşhur olduklarını anlatmalarını konu alan bir filmdir. İnanılmaz korkutucu olan bu hikayeler kanınızı dondurabilir.Korku filmi seviyorsanız tam sizlik eğer korku filmi izleyip korkmuyorum ben diyorsanız yine tam sizlik korkmanız için yapılmış çok başarılı bir yapım.

3-) Çiğ

16 yaşında veterinerlik fakültesine gitmeyi başaran genç bir kızın gittiği okulda üst sınıfların baskısı ve okulun büyüsüyle onlara karşı çıkabilmek için ilk defa çiğ et yemesiyle içinde oluşan tehlikeli yanı fark etmesini konu alan filmdir. Korku ve gerilim dalında üstün role sahip bu film, uykularınızı kaçırabilir.

4-) Let me in

Okulda ezilip dışlanan, içine kapanık ve yalnız 12 yaşındaki bir çocuğun Abby isimli komşusuyla tanıştıktan sonra yaşadığı olayları konu alan bir film, sizi gerebilir. Hikaye olarak diğerlerinden daha az ürkütücü görünsede korkmanız için veya içinizde o gerilimi hissetmeniz için çok başarılı bir yapım.

5-) Çığlık

Lise öğrencilerinden birinin aldığı tuhaf telefon ile başlayan bu filmin öyküsü, gördüğü tüm gençleri teker teker öldüren bir seri katile dayanıyor. Kanınızı donduracak filmlerden bir tane daha listenize eklemiş olduk.İyi seyirler yani olabildiği kadar iyi seyirler diyelim .

Korku filmi sevenler ve korku filmi izleyip kendini denemek isteyenler için bugün 5 adet film önerisinde bulunduk umarım izlerken çok korkmazsınız ve filmleri bitirebilirsiniz . Görüşlerinizi bizimle sosyal medya hesaplarımız üzerinden ve bu paylaşımımıza yorum atarak paylaşabilirsiniz .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir