Karantina Döneminde Aşırı Saracak Diziler

Sizlere karantina ve ramazan günlerinizde hızlı v keyifli vakit geçirmeniz için 5 dizi önerisinde bulunacağız . Bu diziler bir birilerine çok uç örnekler çok farklı diziler fakat hepsini keyifle izleyeceğinizden şüphemiz yok isterseniz hemen önerilere başlayalım.

1-) THE RAİN

The Rain içinde bulunduğumuz duruma yakın kısa sürükleyici bir dizi . Adından da anlaşılacağı üzere dizinin ana konusu aniden başlayan ve dokunduğu kişileri mutasyona uratan bir yağmurdan geliyor.Bu dizide yağmurdan korunmak için sığınakta kalan bi abla ve kardeşin hikayesi üzerinden konu işlenmiş tabiki yan karakterlerle olay örgüsü keyifli sürükleyici bir hale getirilmiş . Kesinlikle tavsiye ederiz iyi seyirler .

2-) Punisher

The Punisher 2 sezonunu soluksuz izleyeceğiniz çok sürükleyici bir dizi . Virüsle karantinayla konusunun çok bir alakası yok ama bi diziyi karantina döneminde izliyo olmamız konusunun yaşadığımız dönemle benzer olmasını gerektirmez.Hızlı ve keyifli vakit geçirmek için çok mükkemmel bir alternatif kesinlikle tavsiye ederim.

3-) PEAKY BLİNDERS

Bir çok gencin sigaraya başlama sebebi olan baş karakter Tomas Shelby ve 1920’li dönemlerde Birmingham da geçen bir İngiliz dizisidir.İlk cümleden aklınızda negatif bir algı oluşmasın kesinlikle çok sürükleyici çok güzel bir dizi diziye ilk bölümlerde ısınamayabilirsiniz ama devamında bitsin istemeyeceksiniz .

4-Prison Break

Prison Break bir çok yabancı dizi izleyicisine göre gelmiş geçmiş en iyi yabancı dizi olarak gösterilen bu yapım . Biraz eski bir dizi olduğu için ulaşamadığı da bir kitle var o yüzden izlememiş olma ihtimalinize karşı önermek istedik.Dizi hapishaneden kaçış temalı bir dizi sürükleyicilikte üzerine rakip tanımam diyebilirim.

5-Vikings

Bu kadar mükkemmel diziler önerirken yanında tarihi bir dizi önermezsek olmaz diye düşündük herkesin zevkine uygun çok güzel yapımlara yer verdiğimiz bu listede 5 numarada Vikings yer alıyor . Tarihi dizileri sevenlere bana bir dizi öner deseler ilk önereceğim dizi sanırım Vikings olurdu özellikle ilk 4 sezonu mükkemel kesinlikle izlemenizi öneririm.

Karantina dönemi için bu paylaşımımızda sizlere çok farklı 5 dizi önerdik. Umarız izlersiniz ve beğenirsiniz yorumlarınızı bizimle paylaşmayı kesinlikle unutmayın keyifli günler dileriz .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir