PİS YEDİLİ ORÇO SON HALİ

Orço kimdir ?

Çoğu insanın “Pis Yedili” Dizisindeki Orço karakteriyle tanıdığı Burak Alkaş, 17 Mayıs 1983 yılında İzmir’de doğdu. Tiyatro dalında eğitimini “Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro” bölümünde tamamladı. 1,8m boylarında “Boğa” burcu olan ünlü oyuncu dizide gösterdiği sempatik tavır ve başarılı oyunculuğuyla herkese kendisini sevdirmeyi başarmıştı.
2015 yılında bir akşam havuz başında Seçil Kumru ile evlenen Burak Alkaş çift nikahtan sonra eşiyle balayı için Avrupa turuna çıktı. Severek izlediğimiz “Pis Yedili” dizisinde, Alis’in bir türlü yüz vermediği Orço’nun sonunda gerçek aşkını bulmuş olmasını umut ediyoruz.. Bu komik karakterle hafızamıza kazınmayı başaran Burak Alkaş şimdi ise “Yeşil Deniz” adlı dizi de, Müezzin Cemil’i canlandırıyor. Sizler için daha önce oynadığı dizi, film ve tiyatro oyunlarını da derlemeyi unutmadık.
Diziler ; Pis Yedili, Park Nakro Terör, Cennet Mahallesi, Cümbür Cemaat

Orço’nun En Meşhur Replikleri

Orçonun en fenomen olmuş deyimleri daha doğrusu replikleri şunlardı “Ha ha ha haybii ” ve ” Kamiller ” diyişiyle hafızalara kazınan orçonun en ama en meşhur repliği ise ” Orço iki o ile ” repliğiydi . O dönem TV izleyicilerini ekran karşısına kitleyen Orço komik tavırları ve hareketleriyle izleyicilerin kalbinde taht kurmuştu he bu arada unutmadan bileği kısa pantolon modası tüm dünyayı kavurmadan önce pis yedili dizisinde Orço bileği görünen kısa pantolanlar giyiyordu bu kısmada instagram sayfamızdaki videomuz da yer vermiştik.

1 thought on “PİS YEDİLİ ORÇO SON HALİ

  1. m. abi eline sağlık çok iyi bir site kurmuşsun hem oyun hemde gündem haberleri olması çok iyi olmuş 👌👌👌👌👏👏👏👏👍👍👍👍💙💙💙💙

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir