RUHİ ÇENET’E YABANCI YOUTUBER İÇERİĞİMİ KOPYALADI DEDİ !

Ruhi Çenet, 20 Ekim 1990 tarihinde dünyaya geldi. Aslen Aydınlıdır.
Üniversite eğitimini Hindistan’da tamamladı.
Türkiye’ye kesin geri dönüş yaptıktan sonra 2011 senesinde Youtube için video çekmeye başladı.

Son zamanlarda attığı bir video üzerine Jake Williams: Ruhi Çenet videomu dümdüz kopyalamış! Gibi ifadelerde bulunarak Ruhi Çenet’e cevap hakkı doğurdu.

Bright Sun Films (eski adıyla Bright Sun Gaming) Jake Williams (burada bulunur) tarafından yönetilen, Abandoned dizisi ile dikkat çeken bir Youtube kanalı. Kanal, iptal edilen diziler / projelerle birlikte terk edilmiş yerler hakkında belgesel videolar hazırlar. Dizi bir oyun kanalı olarak başladı (dolayısıyla eski ad), ancak terk edilmiş River County su parkı hakkında konuşan “Something Neat” adıyla bir video yükledikten sonra bu hızla değişti. Bahsedilen video, oyun içerik notundan çok daha popüler olduğunu kanıtladı ve River County’deki bir takip videosundan sonra, Disney’in Keşif Adası’nı kapsayan ilk Terked videosu resmi olarak piyasaya sürüldü ve aldığı resepsiyon nedeniyle Abandoned bir dizi haline geldi. Şubat 2016’da, kanal oyun içerik notunu bırakarak Bright Sun Films’e yeniden markalaştı ve çoğunlukla Abandoned’a odaklandı. Üretilen içeriğin çoğu aşağıdaki serilerden birine girerken, kategorize edilmemiş ve sunulan serilerden birinin biçimine uymayan durumlar vardır.

Gemi kazası ve gemiden kaçan ilk kişinin geminin kaptanı olmasına ilişkin olay hakkında bilgi verici bir video üzerine Ruhi ve Williams tartıştı.

RUHİ ÇENET AÇIKLAMASI!

Evet, Brights Sun Films kanalında Costa Concordia ile alakalı bir içeriğin yer aldığını biliyorum.Fakat kimse bu konunun tek sahibi olamaz.Benzer bir içeriği başka bir kanal işlediği için bizim işleyemeyecek olmamız saçma olur.Birçok detaylı bilgi EURONEWS,TELEGRAPH ve BBC gibi güçlü basın kaynaklarıdan topladık .Videomuzun dakikası Bright Sun Films kanalındaki costa concordia videosu ile aynı olması bu alıntı olduğunu kopyala yapıştır içerik olduğunu göstermez.Kendi hikaye anlatım stilimizi ortaya koyduk.İki videoyı izleyin ve farkı kendiniz görün.

Bahsi geçen youtube videosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir