UYUMADAN ÖNCE İZLENECEK EN İYİ 5 DİZİ

Merhabalar bugün sizlere uyumadan önce keyifle izleyebilceğiniz beş dizi önerisinde bulunacağız . Umarım keyifle izlersiniz şimdiden iyi seyirler.

1-) You Before Me

Will Traynor, yaşamayı seven ve bunu en eğlenceli şekilde kutlayan bir adamdır. Fakat talihsiz bir motısiklet kazası sonrası felç kalınca yaşama dair tüm heveslerini yitirir. Evin hizmetçisi olarak alınan kızla birsüre sonra yaşadıkları ilişki izlenmeye değer. Keyifle izleyebilirsiniz.

2-) Hannibal

Son derece yetenekli olan Will Graham’ın kendine özgü düşünce yapısıyla katiller gibi düşünerek onları yakaladığı sürükleyici bir dizi. Uyumadan önce psikiyatri uzmanı Hannibal’ın söylediği her sözün beyninizde tekrar edeceğine eminim. Kesinlikle tavsiye ederim iyi seyirler.

3)- Daredevil

Matt Murdock’un 9 yaşında geçirdiği bi kazayla görme duygusunu kaybetmesine rağmen hala her şeyin yerini rahatça görüp tespit edebilmesini konu alan bi dizi. 3 sezonun her bölümün de sizi farklı farklı olaylara sürüklüyor. İyi seyirler

4-) Lost

Bir uçak kazasıyla adada mahsur kalan ve esrarengiz olaylara şahitlik eden insanları konu alan bir dizi. Her bölümde bir karakterin adaya nasıl gelişini anlatan bu sürükleyici dizi de adada yalnız olmadıklarını fark ettikleri hergün daha da şaşıracaksınız. İyi seyirler

5-) Dark

Bir Alman kasabasında 2 çocuğun aniden kaybolması üzerinde gelişen olayların bir anda geçmiş ve gelecek ikileminde kaldığınız bir dizi. İlk bölümlerde kafanızı çok karıştıracak fakat sonrasında filmin bitmesini istemez hale geleceksiniz. Dizide geçen olay zinciri etkileme garantili. İyi seyirler.

Listemizin sonuna geldik umarım izlerken çok keyif alırsınız takipte kalın daha bir sürü farklı liste hazırlayacağız beraber değerlendirebileceğimiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir