ZULA SUNUCULARI ÇÖKTÜ ?

Merhabalar değerli oyun severler ve zulacılar . Bugünün oyun haberi konusu zulanın son günlerde sunucuların da yaşanan problemler ve oyuncuların yaptığı oyun içi zula alışverişlerde yaşanan aksaklıklar.

ZULA SUNUCULARINA SALDIRIMI OLDU ?

Öncelikle bu çökmenin sebebi olarak iki konu gündemde bu iki konudan birincisi sunucularda karantina döneminde yaşanan yoğunluk fakat bazı oyuncularda market üzerinden yapılan satın alımların çok yüksek olduğunu sistemin buna yetişemediğini idda ediyor.Bu teorilerden hangisi gerçek hangisi sadece teori bunu sadece yorumlayabiliriz . Yetkililerden açıklama gelmediği sürece bu teoriler teori olarak kalmaya devam edecek.Bir başka ve en asılsız olan teori ise zulanın sunucularına saldırı olduğu yönünde.Fakat bu çoğunluğun yorumuna göre pek mümkün değil.

SUNUCULAR NE ZAMAN VE NE KADAR SÜRE ÇÖKTÜ ?

Sunucular peş peşe 3 gün akşam saatleri tabiri caizse iftar sonrası saatlerde çökme durumunda oluyordu . Sunucular çöktüğünde ne oluyor derseniz . Oyun giriş çıkışlarında problem yaşanıyor . Oyuna girmeyi başaran kullanıcılar ise oyun içerisindeki sunuculara giriş sağlayamıyor ve çökme zamanına yakın yapılan zula altını yüklemelerinde problem yaşanıyor . Hali hazırda envanteriniz de bulunan zula altını ile alışveriş yaptıysanız marketten aldığınız ürünler envanterinize gelmiyordu ve zula altınınız gidiyordu.Fakat zula yönetimi ve ekibi bu durumdan hiçbir oyuncuyu madur etmedi . Bütün zula altını alanlara altınları teslim edildi markette yaşanan problemde gelmeyen eşyalarda herkesin hesaplarına gönderildi. Son günlerde yaşanan bu problemi zula kesin çözüm bulmuş durumda oyunda her hangi bir problem yaşanmamakta.

6 thoughts on “ZULA SUNUCULARI ÇÖKTÜ ?

  1. MUHAMMET ABİ HAYATTA GÖRDÜĞÜM EN KRAL ADAMSIN VARYA BU SİTEYİ BANA SEN DEDİN ÇOK SEVİYORUM SENİ ABİİ <3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir